Autorist

Page

Minu nimi on Monika Lell, olen TLÜ Suhtekorralduse eriala esimese kursuse tudeng.

Käime kõik halvad üllatused kohe välja:

  • Olen küllaltki närvihaige, jah tunnistan. Samas püüan sellest geneetilisest õudusunenäost igasuguste tohtrite ja eneseabiraamatutega üle saada. Siiani vaikselt toimib. Kui see minu pisike eesmärk õnnestub, on mul lootust olla edukas suhtekorraldaja.
  • Olen pedant. Mulle ei meeldi idioodid ja mulle ei meeldi inimesed, kes oma lubadusi ei täida. Ära hiline, ära valeta ja me oleme sõbrad- on minu moto.
  • Olen vana (niuts!). Nimelt erinevalt enamikest oma kursusekaaslastest olen ma juba ülikooli lõpetanud. Mind võõrustas väike, kuid südamlik TÜ Pärnu kolledž, kus õppisin turismi- ja hotelliettevõtlust. Otsustasin taaskord ülikooli minna, kuna kogu oma maniakaalse korraldamise kõrvalt leidsin alati tagantjärge tarkuse, et info on võim. Tahan seda ka teistele õpetada ning soovin ise selles osav olla.

Nüüd siis head üllatused minust:

  • Olen korraldanud filmifestivali Kaader, muusikafestivale Vesiroosivisioon ja LinnapeaRock. Lisaks olin abikäsi KapaRock`i korraldamisel.
  • Suurim etteaste oli mul Tudengite Talvepäevade peakorraldajana Pärnus ning järgmisel aastal mentorina.
  • Olen alates kuuendast klassist kuulunud (üli)õpilasesindusse erinevates koolides ning nüüd püüan ka TLÜ Üliõpilasnõukogu liikmeks saada ( P.S. valige mind 😀 ).
  • Mängisin aastaid ajakirjanikku tehes kolm aastat lugusid Eesti esimese noortelehe Skriim jaoks. Skriim muide kuulus kunagise Nädalise alla, kuid nüüd kahjuks on hääbunud. Puhaku ta rahus!
  • Veetsin eelmisel suvel kolm kuud Hispaanias Mallorcal, kus olin välispraktikal. Töötasin hotelli välibaaris ettekandja ja baaridaamina (otse sinise vee ääres, haah!). Sain superluks elamuse ning kogemuse, kuidas olla immigrant (sellest lähemalt varsti).
  • Hobideks on kokkamine (kuigi ma ei söö midagi) ning kitarrimäng. Väikest viisi püüan ka tegeleda õlepunumisega, et elus hoida perekondlikke traditsioone.

Nüüd on minu jaoks kõik olulisem kirjas, kui teile veel midagi huvi pakub, siis andke märku! 😉

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s