Hominis mens discendo alitur et cogitando

Standard

 – inimese mõistus toitub õppimisest ja mõtlemisest (Cicero)

Nüüd on aeg kursusele tagasi vaadata. Kuna tegemist on pigem ülevaate esitamise, kui analüüsiga, siis püüan lühidalt teha, et see teilegi söödav oleks! 😀

Mida õppisin?

Hakkasin enam mõistma avaliku kommunikatsiooni paradoksi. Õppisin põhimõisteid ning hakkasin rohkem mõtestama, kuidas ühiskonnas teatud protsessid toimivad. Olen püüdnud oma mõtteid ja ideid paremini edastada, blogi on siinkohal suureks abiks olnud.

Mis oli keeruline?

Minu jaoks oli kõige keerulisem teha kaks postitust nädalas. Kirjutamine iseenesest probleeme ei tekitanud, kuid raske oli kogu koolitöö kõrvalt ikka piisav arv postitusi teha (ja veel lugemise põhjal). Teemadest oli keerukam konstruktivism.

Mis meeldis?

Meedia ja visuaalse kommunikatsiooni osa oli väga hea. Mulle meeldis, et saime päris linnakeskkonda minna ja mõtestada seda, mis seal näeme aine raames.

Mida kursusel teisiti korraldada?

Minu jaoks oli probleem see, et polnud motivatsiooni kirjutada. Ei tundunud, et keegi seda väga loeks, mis kirja sai pandud. Seega oleks minu ettepanekuks teha 1 postitus nädalas, aga see eest teha kohustuslikuks kaasõpilaste postituste lugemine (kommentaariumi põhjal arvestamine). Nõnda saaksid üliõpilased aimu ka teiste mõtetest ning väheneks õppejõu koormus, et kõike peaks läbi lugema.

TahmaPaul. logo arvab: praktika vähesus on teooria surm.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s